Забутий усіма дід
На цей раз я навмисно проглянув всю церемонію інавгурації президента Байдена по NBC і загалом, зацікавлення викликали цілком певні моменти…
Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.
*
Наприклад, було цікаво подивитися на те, як зустрічатимуть нового президента екс-президенти. З того, що було показане, найбільш теплим виявилося вітання Барака Обами.
З одного боку, Байден був у нього віце-президентом, а з іншого, Обама достатньо пізно підключився до передвиборної кампанії свого напарника. Навіть ходили чутки про те, що Обама не бачить Байдена президентом. Але виявилось, що це було щось інше. У них дійсно дуже теплі стосунки і Обама не приховував своїй радості за Байдена.
Також було цікаво подивитися на те, як ті з учасників церемонії, хто підходив до мікрофону, потім особисто вітали нового президента. З того, що вдалося побачити, Байден представляється антиподом царя Дональда. Ніякого пафосу і все якось по-свійському. Але тут у Байдена була величезна фора перед попередником, оскільки обкатку «мідними трубами» він пройшов не один раз. Звичайно, президентський пост це не пост сенатора або віце-президента, але все таки. Трампа підібрали з багнюки і він ніколи нічого подібного не бачив, тому дурість пішла з нього з величезним тиском.
Але як не крути, найбільшою інтригою було те, як поводитиметься віце-президент Майк Пенс, що йде, і можна сказати, що він зіграв свою роль чітко і в рамках традицій. Раз так трапилося, що президент проігнорував захід, то він відбув номер за себе і «за того хлопця». Але ця сцена мала свою передісторію. Вранці Трамп сам собі режисирував дивну церемонію «від'їзду з Білого дому». До нього ніхто саме такого номера не викидав, оскільки президент, що йде, був присутній на інавгурації і власне там відбувався природний процес відходу одного президента і приходу іншого.
Оскільки Трамп відмовився від такого ходу подій і здається, це було до кращого, то довелося вигадувати якусь свою дешеву п'єсу і для її здійснення все ж таки була потрібна якась помпа. Зрозуміло, що після 6 січня на цей захід складно було затягнути когось з демократів, але керівництво республіканської партії а також кілька високопоставлених діячів, які раніше працювали в адміністрації Трампа, таки отримали запрошення.
Зрозуміло, що Трампу хотілося отримати картинку вождя своєї партії, оточеного першими, або дуже впізнаними особами від республіканців і тому запрошення були розіслані всім, у тому числі і Пенсу. Але по факту, ніхто з тих, хто повинен був показати партійну підтримку Трампу, на його бенефіс не з'явився. І якщо частина цих діячів якось мотивувала свою відмову, то Пенс просто не з'явився, хоча Трамп вже напевно знав, що той буде на інавгурації.
Мабуть, він вважав, що Пенс опинився в безвихідній ситуації і якщо він прийняв запрошення від Байдена, то не зможе відкинути його запрошення. Але той не просто відкинув, а презирливо проігнорував його. Мабуть, там настільки глибокий особистий розрив, що Пенс вже ніколи не пробачить Трампу за те, що і як той робив 6 січня саме відносно Пенса. Більш того, Пенс опублікував в Твіттер свій прощальний допис як віце-президента і супроводив його світлинами, ні на одній з яких немає президента Трампа.
І як тут не пригадати сенатора Маккейна, який вже вмираючи, заповідав не пускати на свої похорони Трампа. Його туди так і не пустили. Ну а того ранку його проігнорували всі провідні однопартійці. До речі, велика їхня частина прийшла на інавгурацію. Загалом, Трамп здувається ще з більшою швидкістю, чим те можна було б припустити. Ну а ми сподіваємося на те, що далі про нього згадуватимемо лише з судових зведень.
Джерело російською:
https://defence-line.org/2021/01/zabytyj-vsemi-ded/
Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.
Смерть російськім окупантам, їхнім запроданцям та посіпакам. Слава Нації!
Коментарі
Дописати коментар