Імпічмент: процес дійшов до середини (Частина 2)

Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky., speaks during a news conference after attending a Republican luncheon, Tuesday, July 21, 2020, on Capitol Hill in Washington. (AP Photo/Jacquelyn Martin)

Але якби тим все і закінчилося, то можливо, це можна було б прийняти як задовільну відповідь, але зараз у республіканців настав момент істини. Трамп вже в принципі не може на них тиснути, ані на всіх разом, ані окремо на кожного, оскільки зараз його можна послати за відомою адресою і вже без жодних наслідків…

Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.

*

Статусу у нього вже немає, його «благотворний» вплив на електорат вже проявив себе на початку січня на сенатських виборах у Джорджиї, де обидві номінації сенаторів республіканці не просто програли, а здали свої позиції повністю. І це при тому, що Трамп рвав на грудях кальсони і стверджував, що перемога його однопартійців безпосередньо залежить від того, чи прийме він участь в передвиборній кампанії особисто чи ні. У результаті, участь він взяв, а перемогти все одно не вдалося.

Можна було б говорити про те, що на Трампі зав'язані великі спонсори партії, але вони якраз знімають свої звичайні спонсорські програми через трампові теорії про «вкрадені вибори». Більше всього постраждали сенатори, які загрузли в казки Трампа, але і вся партія втрачає великих донорів.

Так, буквально минулого тижня Microsoft оголосила про те, що її «комітет політичних дій» припиняє донорські програми щодо Сенату ЗДА і в цій заяві чітко сказано про те, що рішення ухвалене у зв'язку з подіями 6 січня. І таких прикладів багато. А це означає, що у Трампу немає реальних важелів тиску на сенаторів-республіканців.

Ще більша прозорість ситуації отримана щодо позиції лідера тепер уже сенатської меншини (за рахунок програшу в Джорджиї), Мітча Макконнелла, який зіграв вирішальну роль в консолідації позицій своїх колег, щодо відмови в розгляді матеріалів звинувачення Трампа по першому імпічменту.

Його позиція як лідера республіканської фракції Сенату щодо того, як ставитися до процедури другого імпічменту Трампа зясувалася на початку цього тижня на закритому засіданні республіканської фракції Сенату.  Після засідання кілька сенаторів дали коментарі щодо деяких аспектів заходу, що відбувся, і в один голос сказали про те, що жодного тиску з боку Макконнелла не було. Сенатори змогли висловитися так, як вони того хотіли.

Сенатор Кевін Кремер з Північної Дакоти сказав наступне: «Він ніколи насправді не говорив з нами про це (про те, як голосувати по імпічменту – В.Ф.). Мітч дуже хороший тактик. але він також дуже шанобливо ставиться до того, що кожен сенатор прийшов сюди зі своєю думкою».

 

Сенатор Роб Портман з Огайо теж сказав про те, що Макконнелл не чинив ніякого тиску: «Я думаю, що не отримав ніяких вказівок. Колеги вставали і виражали свої погляди, але ніхто не орієнтувався на лідера… Макконнелл же сказав, що кожен голосуватиме по совісті».

Сам же лідер республіканської фракції не висловив власної думки про те, як він має намір голосувати по імпічменту. Швидше за все він вже приблизно уявляє за що проголосує, але мабуть не хоче, щоб його власний вибір вплинув на колег і тому він сказав наступне: «Я хочу вислухати всі аргументи. Думаю, це те, що ми всі повинні зробити. Це те, що я сказав до того, як почався цей процес і поки це  моя думка».

Далі буде.

Джерело російською:

https://defence-line.org/2021/02/impichment-process-doshel-do-serediny-chast-2/

Частина – 1:

https://vasylfedorivzaporizhzhya.blogspot.com/2021/02/1_12.html

Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.

Смерть російськім окупантам, їхнім запроданцям та посіпакам. Слава Нації!

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Порядок відновлено. З Трампом все зрозуміло. Байден затверджений (Частина 2). Відео штурму Капітолію: «Смелєє, смєлєє… бистрєє, бистрєє…»

Між рядків

Гіперзвуковий всепогодний ударний ракетоносець