Сенатське розслідування (Частина 3)

І ось начальник департаменту поліції і обидва керівники основних підрозділів – сержанти Верхньої і Нижньої палат, розповіли про те, що вони отримували доповідь розвідки не 5 січня. Що характерно, начальник поліції округу Колумбія Роберт Конті, що теж надавав свідчення в Сенаті, підтвердив отримання цього документа, хоча його він стосувався побічно, оскільки сам округ є «державою в державі»  щодо Держави, а департамент поліції Капітолія є такою ж «державою в державі»  щодо поліції округу…

Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.

Moscovia delenda est!!!

*

Конті не має повноважень давати розпорядження департаменту Капітолія і не має контрольних функцій стосовно того, як там реагують на дуже тривожне попередження ФБР. Хоча він і спробував підсипати на вентилятор у бік ФБР, сказавши, що зведення розвідки не описувало передбачувані події як скоординований збройний штурм Капітолія, але це у нього вийшло не переконливо. Бюро попередило про те, що завтра біля Капітолія буде велика кількість озброєних і підготовлених до війни бойовиків. Причому, Бюро спустило цю доповідь по каналах антитерористичної боротьби, але як тепер зрозуміло, все завмерло на керівництві департаменту, а саме на Санді. Як так трапилося, що він не побачив таке грізне попередження, що стосується його насамперед, поки незрозуміло. У будь-якому випадку, задовільного пояснення саме цього моменту ще немає.

Зате можна точно стверджувати, що сержанти обох палат точно не бачили даних розвідки і тому, коли штурм ще не почався, але все йшло вже до нього, сержанти не були готові запитати допомогу, взявши на себе відповідальність за явне посилення охорони Капітолія. Цього не трапилося б, якби їх ранком ознайомили з доповіддю ФБР. І схоже на те, що попереду ще належить з'ясувати важливі моменти, зокрема, і причину «втрати» доповіді розвідки, оскільки колишні поліцейські вже надають суперечливі свідчення.

Так, Саунд говорить про те, що не зважаючи на відсутність загальної інформації про те, що відбувається, о 13.09 він подзвонив сержантові Палати представників Ірвінгу з тим, щоб отримати його згоду на запит допомоги у військових, зокрема про перекидання підрозділів національної гвардії. Із слів Саунда, Ірвінг відповів відмовою. Нам важко зрозуміти, як там влаштована внутрішня структура департаменту, коли начальник не може самостійно вирішити питання про додаткову допомогу без згоди сержанта, але швидше за все, це пов'язано з тим, що такі речі сержант повинен особисто погоджувати із спікером Палати, в цьому випадку Пелосі.

Якщо це припущення вірне, то сержант в принципі не міг відповісти відмовою начальникові департаменту за власною ініціативою, а тільки після розмови із спікером. Але Ірвінг стверджує, що в 13:09 ніякого дзвінка від Саунда він не отримував і що перше «сізвонювання»  із цього приводу відбулося пізніше о 13:28, про що свідчить відповідна відмітка в журналі викликів його телефону. Це важливий момент, який може вказати на головного саботажника подій 6 січня. Для того, щоб знатися на тому, хто, кому і коли дзвонив, вже зроблений запит про біллінг, який розставить все по місцях.

Мабуть, Ірвінгу треба було якийсь час, щоб переговорити з Пелосі і дати позитивну відповідь Саунду. Приблизно в цей же час пішов запит на підкріплення до департаменту поліції округу Колумбія. Приблизно за годину, в 14:22 вже начальник департаменту поліції округу говорить про те, що брав участь в телефонній конференції, на якій обмовлявся розвиток ситуації в будівлі Капітолія. У ній вже брав участь представник Пентагону і співробітники різних агенцій безпеки.

За словами Роберта Конті, він був уражений млявою реакцією Пентагону і інших силових відомств на прохання підключитися до вирішення цієї проблеми. Так, представник Пентагону заявив про те, що він вважає, що поява військових під стінами Капітолія нанесе більше шкоди, чим користі, але під натиском, пообіцяв запитати своє керівництво з приводу скерування до місця подій підрозділів нацгвардії. Й у результаті, підрозділи національної гвардії прибули до будівлі Капітолія тільки після 17 годин.

Низка інших спецслужб теж не проявили особливого ентузіазму, і комісія ухвалила рішення заслуховувати низки цих осіб наступного тижня. Не дивно, що велика частина цих осіб є політичними призначенцями Трампа. А що стосується Пентагону, то напевно, офіцер, що брав участь в конференції, не мав права самостійно ухвалити рішення про напрям підрозділів до Капітолія. Напевно це повинен був вирішувати недавно призначений міністр оборони. До речі, у ряді спецслужб знаходилися люди тільки недавно замінені Трампом, і тому скрізь була повна відсутність цікавості до подій до тих пір, поки Трамп сам не виступив із засудженням штурму.

Крім того, в стандартній ситуації сили національної гвардії можуть бути використані тільки за згодою з губернатором Держави. Навіть президент не має права без надзвичайної ситуації або військового стану розпоряджатися нацгвардією. Тільки ось округ Колумбію має окремий статус і тут особою,  що погоджує застосування нацгвардії, є президент. І як ми знаємо, нацгвардія там з'явилася тільки після виступу Трампа, де він призвав своїх прихильників розходитися. А трапилося це після того, як спецназ ФБР вже вибив бунтівників з будівлі.

Загалом, пішаки не хочуть бути стрілочниками і намагаються перекласти з себе провину, надаючи свідчення на осіб, які прямо пов'язані з Трампом і в що це виллється побачимо. У дідуся Донні буде багато пригод попереду. Вони тільки починаються. Ceterum censeo Moscovia esse delendam.

Джерело російською:

https://defence-line.org/2021/02/senatskoe-rassledovanie-chast-3/

Частина – 1:

https://vasylfedorivzaporizhzhya.blogspot.com/2021/02/1_24.html

Частина – 2:

https://vasylfedorivzaporizhzhya.blogspot.com/2021/02/2_47.html

Росія є Абсолютним Злом, яке треба негайно знищити.

Moscovia delenda est!!!

Смерть російськім окупантам, їхнім запроданцям та посіпакам. Слава Нації!

 

 

 

 

 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Порядок відновлено. З Трампом все зрозуміло. Байден затверджений (Частина 2). Відео штурму Капітолію: «Смелєє, смєлєє… бистрєє, бистрєє…»

Між рядків

Гіперзвуковий всепогодний ударний ракетоносець